ZAMKI

Kwintesencja najwyższej jakości i niezawodności.

ZAMKI

ŁUKI ORTODONTYCZNE

Przewidywalne rezultaty

ŁUKI ORTODONTYCZNE

PIERŚCIENIE I KORONY

Nowoczesność w zgodzie z anatomią

PIERŚCIENIE I KORONY

RURKI POLICZKOWE

Rurki i pierścienie gwarantujące niezawodną adhezję

RURKI POLICZKOWE

SYSTEMY ŁĄCZĄCE I KOMPOZYTY

Maksymalna siła adhezji, maksymalna wygoda

SYSTEMY ŁĄCZĄCE I KOMPOZYTY

APARATY WEWNĄTRZ- I ZEWNĄTRZUSTNE

Prosty, inteligentny i skuteczny projekt

APARATY WEWNĄTRZ- I ZEWNĄTRZUSTNE

PRODUKTY HORYZONTALNE

Odkryj wszystkie linie naszych produktów pomocniczych

PRODUKTY HORYZONTALNE

Ponad 60 lat

uśmiechów

  

Od ponad 60 lat koncentrujemy się wyłącznie na pomaganiu klientom w dostarczaniu im najlepszych możliwych rozwiązań, współpracując z nimi w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb i wyzwań.

Koncentrując się na innowacjach inspirowanych przez Ciebie i nastawieniu na ciągłe uczenie się, upewniamy się, że zawsze masz dostęp do najnowszych technologii, aby rozwijać swoją praktykę dzięki zadowolonym pacjentom. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój powodują, że nasze rozwiązania umożliwiają wiodącym praktykom poprawę uśmiechu pacjentów.

Ortodoncja: nic więcej, nic mniej

  

Ormco jest światowym liderem w dziedzinie ortodoncji. Oferujemy kompletną linię produktów ortodontycznych, nic więcej, nic mniej. Daje Ci to kliniczną swobodę rozwijania swojej praktyki w sposób, który jest dla Ciebie odpowiedni, razem z Ormco. Jako część grupy Envista, Ormco zapewnia pełne spektrum rozwiązań ortodontycznych, aby zaspokoić potrzeby każdego pacjenta.

Poświęć mniej czasu na zakupy u wielu dostawców i wybierz Ormco – jednego partnera dla wszystkich Twoich potrzeb.

Edukujemy i wspieramy

  

Biorąc pod uwagę, że dzisiejsi świadomi konsumenci podejmują decyzje online, rozumiemy, że odgrywasz kluczową rolę w prowadzeniu pacjentów w celu dokonania najlepszego wyboru leczenia w coraz bardziej złożonym środowisku.

Ormco edukuje i przygotowuje Cię, aby zapewnić w przyszłości rozwój Twojej praktyki.

Otrzymuj comiesięczny biuletyn Ormco na swoją skrzynkę email

Co miesiąc wysyłamy biuletyn ze wszystkimi najnowszymi informacjami produktowymi, omówieniem przypadków klinicznych i nadchodzącymi wydarzeniami edukacyjnymi!

Jak wygląda przyszłość?

  

Wciąż jesteśmy podekscytowani tym pytaniem, ponieważ przyszłość nie jest czymś oczywistym. Zawsze istnieje poczucie możliwości.

Kiedy przyszłość cię napędza, zawsze starasz się naprawić zło, iść naprzód, przejąć inicjatywę. Chodzi o ciągłe doskonalenie.

Ortodoncja nas fascynuje. Nasza przyszłość to pomaganie ortodontom takim jak Ty we wzmacnianiu pozycji pacjentów. Rozszerzamy możliwości praktyki ortodontycznej o nowe rozwiązania, które mogą zmienić życie pacjenta.

Nasi klienci cenią sobie nieskazitelną jakość Ormco i naszą zdolność do uwzględniania ich opinii w lepszych, bardziej optymalnych produktach. Pomagamy zrozumieć wszystkich pacjentów, aby oferować rozwiązania dokładnie odpowiadające ich potrzebom.

Ormco ewoluowało jako jeden z najważniejszych graczy w branży, oferując szeroką gamę innowacyjnych produktów dla szerokiego zakresu praktyk. Jesteśmy dumni z 60 lat, które spędziliśmy jako kluczowy partner społeczności ortodontycznej we wszystkich punktach kontaktu. Od inżynierii po edukację, projektowanie i produkcję, nasze innowacyjne rozwiązania poprawiły praktykę życia naszych klientów i ich pacjentów.

Wiemy, jaką różnicę może zrobić uśmiech i jesteśmy zaangażowani w definiowanie przyszłości ortodoncji, aby pomóc w zapewnieniu właściwej podróży leczenia w jak najkrótszym czasie i najlepszych wyników.

Naszą misją jest bycie na bieżąco. Nie tylko po to, abyś mógł dostarczać uśmiechy już dziś, ale także po to, abyś miał dostęp do innowacji, które pomogą Ci dostarczać uśmiechy jutra.

Będziemy Cię edukować; będziemy przy Tobie – pomożemy Ci zmienić życie.

Ormco – Wspólnie napędzamy przyszłość ortodoncji